2018 İLERİ AKUPUNKTUR UYGULAMALARI EĞİTİM PROGRAMI (AKUPUNKTUR ÜST DÜZEY WORKSHOP) DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIM; AKUPUNKTUR SERTİFİKASI OLAN HEKİM ARKADAŞLARIMIZ İÇİN 5 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ GÜNÜ BAŞLAYACAK OLAN ADVANCED (ÜST DÜZEY AKUPUNKTUR WORKSHOP) EĞİTİMLERİ DR. MURAT TOPOĞLU’NUN KLİNİĞİNDE BİZZAT KENDİ HASTALARI İLE YAPILACAKTIR. SÜRE OLARAK 1 HAFTA SÜRCEKTİR. 4 GÜN PRATİK 1 GÜN TEORİK. PAZARTESİ BAŞLANACAK VE CUMA GÜNÜ BİTECEKTİR. AKUPUNTURUN YANISIRA; • BOTOX, • MEZOTERAPİ, • LİPOLİZ, • LAZERLİ RADYOFREKANS, • LAZER AKUPUNKTUR, • AKUPUNKTUR OBEZİTE UYGULAMALARI • DR. MURAT TOPOĞLU ÖZEL DİYET PROGRAMLARI, • LAZERLİ RADYOFREKANS, • PRP, • KAN OZON TEDAVİLERİ, • DOLGU TEDAVİLERİ • SAÇ VE SELÜLİT TEDAVİLERİ, • AĞRILAR VE ROMATİZMAL HASTALIKLARDA AKUPUNKTUR VE DİĞER UYGULAMALAR, • IVF DE AKUPUNKTUR UYGULAMASI TEORİK VE PRATİK OLARAK GÖSTERİLECEKTİR. WORKSHOP EN FAZLA 5 KİŞİ İLE SINIRLANDIRILACAK HER HAFTA YENİ BİR WORKSOP DÜZENLENECEKTİR. KATILIMCILARA KURS SONUNDA WORKSHOP SERTİFİKASI VERİLECEKTİR. EĞİTİMCİLER AKUPUNKTUR DERNEĞİ İŞBİRLİĞİ İLE: Dr. MURAT TOPOĞLU(AKUPUNKTUR DERNEĞİ BAŞKANI) PROF.DR. BAHA ÇELİK (AKUPUNKTUR DERNEĞİ EŞ BAŞKANI) 2018 EĞİTİM TARİHLERİ 1. KURS 5-9 ŞUBATARASI 2. KURS 12-16 ŞUBAT ARASI 3. KURS 19-23 ŞUBAT ARASI KATILMAK İSTEYENLER KENDİSİNE BU TARİHLER ARASI HANGİSİ UYGUNSA ÖN KAYIT YAPTIRMAK ZORUNDALAR.(EĞİTİM PROGRAMI 5 KİŞİ İLE SINIRLANDIRILACAKTIR.) WORKSHOP ÜCRETİ 15 OCAK TARİHİNE KADAR 3.500 TL 15 OCAK SONRASI 3.700 TL OLACAKTIR. ÖN KAYIT YAPTIRMAK İSTEYENLER GARANTİ BANKASI HALASKARGAZİ ŞUBESİ 701-6626654 TR 500.006.200.070.100.006.626.654 ASLIHAN TOPOĞLU HESABINA 500 TL YATIRMASI GEREKMEKTEDİR.(EĞİTİMLER 5 KİŞİ İLE SINIRLI OLDUĞU İÇİN İLK KAYIT OLANLAR ÖNCELİKLİ OLACAKTIR.) ADRES: ABİDEİ HÜRRİYET CD.197/1 ŞİŞLİ- İSTANBUL PAZARTESİ- SALI –PERŞEMBE- CUMA GÜNLERİ İLETİŞİM: TEL 0212-2247433 (FATMA DİNÇ SEKRETERYA) MOBİL: 0532-2135521  


VİDEOLARIMI YENİLEDİM.MUTLAKA İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM
VİDEOLARIM İÇİN TIKLAYIN


 

Instagram 

 
Aynalara bakmak istemiyorsunuz. Tartıya çıkmak istemiyorsunuz…

32 yıllık hekimlik ve akupunktur tecrübelerime dayanarak sizlere gerçekten güvenip kullanabileceğiniz PROTELAN’ı sunmaktan onur ve gurur duyuyorum. Murat TOPOĞLU apple uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 
Protelan Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin
 
 
 
 
 
 
 
 
Kullanıcı Adı: Şifre: Kod: ( 3440 )
DİYET YEMEK TARİFLERİ  
DİYET YEMEK TARİFLERİ

 
Yaz Boyutu: 
     
Bu Blmdeki Dier Yazlar
 
AKUPUNKTUR HAKKINDA 
AKUPUNKTUR NEDİR? NASIL UYGULANIR? 
AKUPUNKTURUN TARİHÇESİ 
AKUPUNKTUR TEDAVİ YÖNTEMLERİ 
AKUPUNKTURUN UYGULAMA ALANLARI 
AKUPUNKTUR YÖNETMELİĞİ 
AKUPUNKTURUN ZAYIFLAMADAKİ ETKİLERİ 
AKUPUNKTUR’UN BİLİMSEL TEMELLERİ 
DİYET HAKKINDA 
DİYETTE NELERE DİKKAT ETMELİYİZ? 
ZAYIFLAMADA 50 ALTIN YİYECEK 
DÜNYADA KULLANILAN BİRTAKIM DİYETLER 
DETOKS VE UYGULAMASI 
DİYET YEMEK TARİFLERİ 
DİYETTEKİ DENGELER VE METABOLİZMA 
METABOLİZMA NASIL HIZLI ÇALIŞIR 
BAHAR DİYETİ 
AKTİVİTEYE GÖRE KALORİ HARCAMASI 
BESİN KALORİ DEĞERLERİ 
DİYET YEMEK TARİFLERİ 
FIRINDA MEZGİT 
IZGARA KARIŞIK SEBZE 
LIGHT GÜL BÖREK 
FIRINDA YEŞİL MERCİMEK 
DOMATESLİ REYHANLI MAKARNA 
DİYET PEYNİRLİ TAVUK ŞİŞ KEBAP 
KÖRİLİ NOHUT 
TAZE OTLU ELMALI KISIR 
SEBZELİ VE KÖRİLİ HİNDİ BİFTEĞİ 
BÜRÜKSEL LAHANALI PATATES 
MURAT TOPOĞLU BAHÇIVAN KEBABI 
LİMONLU KURABİYE 
DİYET PİLİÇ YEMEĞİ 
BESLENME HAKKINDA 
BEBEKLERDE BESLENME 
HAMİLELİKTE BESLENME 
ÇOCUKLARDA BESLENME 
YAŞLILIKTA BESLENME 
SIKILAŞTIRICI ÖNERİLER 
ZEYTİNYAĞI 
YAĞ YAKICI ÖNERİLER 
VİTAMİNLER 
OBEZİTE HAKKINDA 
OBEZİTEYE GENEL BAKIŞ 
OBEZİTE TEDAVİ YÖNTEMLERİ 
OBEZİTE NASIL OLUŞUR? 
OBEZİTE HANGİ HASTALIKLARA NEDEN OLUR? 
VERİLEN KİLOLARIN KORUNMASI 
EGZERSİZ VE SPOR 
 

 

 
 
 
 
 
 
 

Akupunktur Derneği

Dr. Murat Topoğlu Resmi Sitesi Tüm Hakları Korunmaktadır. Site içerisinde kullanılan tüm materyaller resimler videolar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kullanılamaz.
YASAL UYARI: Sitemizde verilen bilgiler genel bilgilerdir ve tavsiye niteliğindedir.Her şahsın organizması ayrı olduğundan, detaylı muayene ve bilgi alma işleminden sonra kişilere özel uygulamalar yapılmalıdır.Sitedeki bilgilerin muayene olmaksızın kullanımından kaynaklanan sorumluluk kullanıcıya aittir. Site içeriğinin izinsiz kullanımı, ilgili mevzuata aykırılık oluşturduğundan yasaktır ve  bu konudaki haklarımız saklıdır.Siteye giriş yapan kullanıcı bu şartları kabul etmiş sayılmaktadır.